Opis inwestycji

Wykonawca projektu

Generalnym Wykonawcą projektu jest doświadczona spółka, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji projektów budowlanych, dająca rękojmię należytego wykonania obiektu zgodnie z harmonogramem przewidzianym dla inwestycji.

Optima Developement Poland

Optima Development Poland została powołana do życia jako spółka celowa (SPV) do realizacji projektu polegającego na budowie i skomercjalizowaniu obiektu, który będzie funkcjonował docelowo w systemie Condohotel.

Inwestycja Condohotel

Inwestycje o charakterze Condohotelu, z punktu widzenia Gościa, praktycznie nie różnią się od standardów hotelowych, choć nie są hotelem w sensie prawnym. Najczęściej są to obiekty z segmentu premium zlokalizowane w miejscowościach wypoczynkowych. Podobnie jak hotele – są zarządzane przez wykwalifikowanego operatora hotelowego oraz oferują pakiety usług charakterystycznych dla hoteli. Zasadnicza różnica pomiędzy hotelem a inwestycją o charakterze condohotelu polega jednak na formie własności: każdy apartament czy lokal usługowy jest tu własnością innej osoby prywatnej lub firmy. Właściciele apartamentów, po podpisaniu umowy operatorskiej, są uprawnieni są do korzystania z nich w określonych w umowie terminach.

Zapraszamy do kontaktu

* pole wymagane

Administratorem danych jest Optima Development Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Nowy Świat 66, 00-357 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000505061, NIP 7361718082, REGON: 123088956, kapitał zakładowy 55.000 PLN, w pełni opłacony.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij